İptal İade Politikası

Bu doküman, Çözümtek Teknoloji ve Bilgisayar Sistemleri. Tic. Paz. LTD. ŞTİ. AŞ. (bundan sonra UPTIME STATION şeklinde anılacaktır) tarafından, sahip olduğu www.uptimestation.com  Web sitesi ve Sunucuların ulaşılabillirliklerini raporlama servisi/hizmeti üzerinden yapılan satışlarla ilgili teslimat, iptal ve iade koşullarını içermektedir.

1) Alıcının kredi kartı ile yaptığı ödemelerde kurulum otomatik olarak yapılır.

2) Alıcılar, satın aldıkları ürünün/ hizmetin satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

3) MÜŞTERİ, seçmiş olduğu paket için deneme süresi boyunca, ilgili pakette tanımlanmış olan izleme adedinde web izlemeyi, ücretsiz olarak kullanabilir.

4) www.uptimestation.com adresi üzerinden satın alınan ürün / hizmetler, türlerine göre bu politikada belirtilen sürelerde iptal ve iade edilebilir ya da edilemez. İptal ve iade koşulları ilerleyen maddelerde belirtilmiştir.

5) Bu İade Politikası için sözleşme tarihi, geçerli servis veya hizmet sözleşmesi uyarınca, UPTIME STATION tarafından işleme alınan bir ürün veya hizmetin satın alınma tarihi anlamına gelir.

6) İptal ve iade sadece ilk defa sipariş verilen ürün/hizmetler için geçerlidir. Daha önce satın alınmış ürün/hizmetlerin ücreti ödenerek yenilenmesi/Süresinin Uzatılması İPTAL ve İADE hakkı kapsamı dışındadır.

7) Müşteri iptal ve iade talebini UPTIME STATION’un web sitesi üzerinden kullanıcı girişi yaptıktan sonra yazılı olarak muhasebe sevisine bildirmek zorundadır. Bu şekilde iletilmeyen iptal ve iade taleplerinin işleme alınmayacağını müşteri beyan ve kabul eder.

8) Satın alım sürelerine göre ürünlerin/ hizmetlerin iptal ve iade edilebileceği zaman aralıkları şu şekildedir:

Yıllık Planlar (Ödemeler) - İşlem tarihinden itibaren 14 gün içinde
Aylık Planlar (Ödemeler) - İşlem tarihinden itibaren 48 saat içinde.

9) Ücret iadesi kapsamında, ücret iadesi talep edilen servislerde, müşterilere kampanya kapsamına hediye olarak sağlanan ve anında ifa edilen hizmet ve ürünlerin bedeli iade edilmez. Hediye ürünlerin bedeli toplam ürün iade bedelinden düşülerek iade gerçekleştirilir.

10) Müşteriler para iadelerini ödeme metoduna geri ödeme olarak alabilirler.